021-77524540-2
مراحل تولید اسپیس فریم نمایشگاهی

مراحل تولید اسپیس فریم نمایشگاهیمراحل تولید اسپیس فریم نمایشگاهی


امروزه اسپیس فریم، کاربرد فراوان در ایجاد سازه های نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی پیدا کرده است. اسپیس فریم ها هم استحکام خوبی برای سازه ایجاد می کند و هم دارای زیبایی مناسب برای ایجاد سازه های نمایشگاهی است.

تولید اسپیس فریم


متریال مصرفی برای ساخت اسپیس فریم مفتول های آهنی است. قطر این مفتول ها متفاوت بوده و بنا به کاربردهای مختلف دارای قطر و ضخامت مختلف است. در طی عملیات تولید اسپیس فریم مراحل مختلف را باید طی کرد، که در ادامه بیان شده اند.

ابتدایی ترین مرحله برای ساخت عملیات خم کاری است و ایجاد چهارچوب های هندسی و منظم در این مرحله انجام می شود.
عملیات تکمیلی جوشکاری است، که برای ایجاد اتصالات جوش مناسب بایستی جوشکار با تجربه جوش لازم را برای اسپیس نمایشگاهی فراهم نماید.در واقع باید، هم جوش طول و عمق کافی را داشته باشد. برای عملیات جوشکاری بایستی فرد متخصص جوشکاری را انجام دهد تا جوش مناسب برای اسپیس فریم ایجاد کرد. جوش co2 اسپیس فریم برای جوشکاری اسپیس فریم استفاده می شود. اگر جوشکاری دقیق انجام نشود اسپیس فریم ساخته شده استحکام کافی نخواهد داشت. انتخاب سیم جوش مناسب هم برای رسیدن به موفقیت در این امر بسیار مهم و ضروری است.

اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن دارد.مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

ارسال نظرات

 
   
 

نظرات

021-77524540-2