021-91014000

اجرای غرفه با سازه اسپیس فریمبرپایی غرفه نمایشگاهی با سازه اسپیس فریم 

 اسپیس فریم ابزاری مناسب برای ساخت غرفه نمایشگاهی است و روش ساخت غرفه نمایشگاهی با اسپیس فریم بسیار ساده و به سادگی انجام می شود. آموزش طراحی غرفه های نمایشگاهی بسیار ساده بوده و براحتی با اسپیس فریم می توان غرفه نمایشگاهی را به آسانی و با سهولت خاطر بالا ایجاد نمود. 
اسپیس فریم بر مبنای اتصال قطعات جدا از هم سازه و غرفه نمایشگاهی مناسب را برای استفاده کننده فراهم می کند. غرفه نمایشگاهی در فضای باز و یا در فضای بسته و داخل سالن قابل راه اندازی است که برای ایجاد شرایط خاص خود را داراست. برخی از غرفه های نمایشگاهی دارای شکل های خاص و پیچیده است که نیاز به اتصال قطعات اسپیس فریم بر مبنای نقشه و طرح کلی است. شرایط برگزاری نمایشگاه هم در روش ساخت غرفه نمایشگاهی موثر است. به طور کل اسپیس فریم ابزاری سودمند و کاربردی برای برگزاری و ایجاد انواع غرفه نمایشگاهی است.

غرفه های نمایشگاهی

آموزش طراحی غرفه های نمایشگاهی

برای ایجاد غرفه نمایشگاهی بایستی در قدم اول نقشه و طرح کلی داشت و بر مبنای آن اقدام به طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی کرد. ابزار کاری مورد استفاده در ساخت غرفه نمایشگاهی متنوع است ولی اسپیس فریم از مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات مورد استفاده برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی است. 
ابتدا با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان طرح کلی برای ساخت غرفه های نمایشگاهی پیشنهاد داده شده و برنامه ریزی برای ساخت غرفه نمایشگاهی صورت می گیرد. در طراحی غرفه نمایشگاهی بایستی در نظر داشت که یک سری از ابزارآلات صرفا برای ایجاد چارچوب کلی استفاده می شود که اسپیس فریم مناسب ترین و کاربردی ترین ابزارالات بوده و از لحاظ قیمت هم ابزاری به صرفه و کاربردی است. 
ولی یک سری دیگر از ابزارلات برای طراحی و آذین بندی غرفه های نمایشگاهی لازم است. در مورد خاص می توان به استند های نمایشگاهی اشاره کرد. استفاده از استند های نمایشگاهی برای آذین بندی نمایشگاهی و ایجاد نظم و ترتیب بسیار مناسب و کاربردی است. استند های نمایشگاهی هم قیمت مناسب دارند و هم با استفاده مناسب از فضای غرفه در ایجاد فضای مناسب برای غرفه نمایشگاهی در نمایش هر چه بهتر غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی دارند.   

غرفه های نمایشگاهی اسپیس فریم

اسپیس فریم براحتی و به سهولت شما را در ایجاد غرفه های نمایشگاهی یاری می دهد. با استفاده از نقشه و ایجاد اتصالات مناسب و مستحکم می توان سازه دلخواه را برای استفاده کنندگان ایجاد کرد. مزیت ساخت بر مبنای اسپیس فریم سادگی، ارزانی و سرعت ساخت و امکان ایجاد غرفه با اشکال مختلف و پیچیده است. براحتی می توان از اسپیس فریم برای بارها و بارها استفاده کرد و جابجایی ساده بخاطر سبکی را از دیگر مزایای اسپیس فریم می توان نام برد. کاربران عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش سازه های نمایشگاهی با کارشناسان اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 
اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و سفارش اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی و یا سازه های نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000