اطلاعاتی در خصوص اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی


        
 
اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی  راه حلی به صرفه جهت کار تبلیغاتی محسوب می شود. با اجاره اسپیس فریم میتوان سازه فضایی شبیه داربست ساخت که بسیار شکیل تر می باشد که قابلیت بالای شکل پذیری اسپیس فریم از مزایای آن محسوب میشود. با اجاره اسپیس فریم می توان از آن در ساخت اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و دیگر سازه های نمایشگاهی از قبیل قاب بنر، استیج و ... استفاده کرد. از خصوصیات بارز اسپیس فریم وزن پایین این سازه است چرا که ازجنس آلومینیوم است. وزن پایین اسپیس یکی از دلایل مناسب بودن آن برای اجاره این سازه است زیرا حمل و نقل اسپیس فریم با سهولت انجام می شود.

 
 
برای اجاره اسپیس فریم از طریق لینک زیر وارد شوید یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
 
  • واحد تماس مشتریان : 91014000 (021)
 

 اجاره اسپیس فریم و کاربرد آن

 
                                                    
اجاره اسپیس فریم
 
صاحبان کسب کار ، نمایشگاه داران ، غرفه داران جهت کاهش هزینه های خرید اسپیس فریم ، نداشتن انبار و نیروی متخصص میتوانند اجاره اسپیس فریم را انجام دهند. اجاره اسپیس فریم بدلیل حجم بالا همراه نگهداری نسبتا سخت، گزینه خوبی برای مشتریانی است که قصد خرید این سازه را ندارند. آنها می توانند در طول زمان برگزاری نمایشگاه، آن را اجاره کرده و بعد از پایان کار، آن را به شرکت بازگردانند. اسپیس فریم به راحتی به مکان مورد نظر انتقال یافته و توسط نصاب اسپیس به سرعت نصب می شود. نصب اسپیس فریم در کوتاهترین زمان توسط نصاب انجام می شود.

 
 اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی
 

  

 
                                                                     
با اسپیس فریم می توان اشکال مختلف هندسی از قبیل مسطح، خمیده، چند ضلعی را به سهولت بسته به نیاز مهیا کرد. استحکام بالا بخاطر خاصیت سه پایه بودن و استفاده از بست اسپیس فریم از ویژگی های بارز اسپیس است که منجر به ایجاد آسودگی خاطر در اجاره اسپیس فریم شده است. صرفه جویی اقتصادی یکی از ویژگی های مهم  اسپیس فریم است. بنابراین با توجه به گران قیمت بودن ساخت غرفه از چوب یا نِئوپان، شرکت ما امکان اجاره اسپیس فریم را برای برگزار کنندگان همایش ها و نمایشگاهها فراهم نموده است.
(بطور کلی قیمت پایین اسپیس فریم نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی، از مزیت های مهم اجاره اسپیس نمایشگاهی است.) اسپیس فریم اجاره ای این امکان را دارد که با هزینه ای اندک بتوان غرفه نمایشگاهی ساخت . همچنین بعد از مونتاژ، دیگر نیازی به انبار برای نگهداری از آن نیست. که این مورد هم یکی از مزیت های دیگر اجاره اسپیس فریم نسبت به خرید آن می باشد. با استفاده از سازه اسپیس فریم فضای باز را میتوان به راحتی مسقف کرد. با اجاره اسپیس  همراه کمک چادر و سایر متریال براحتی این امر میسر است. با استفاده از اجاره اسپیس فریم می توان سالن ، سوله موقت و غیر موقت را در ارتفاع های مختلف ساخت. اسپیس جزء اساسی ترین اجزاء نمایشگاهی است که وزن پایین و قیمت مناسب آن، اسپیس را از دیگر سازه های نمایشگاهی متمایز ساخته است. با اسپیس می توان انواع غرفه نمایشگاهی بسته به سلیقه غرفه داران را ایجاد کرد.

 
اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی و کاربردهای آن
 

 

 


تجهیزات نمایشگاهی مناسب و ارزان را از طریق لینک زیر سفارش دهید. 
اجاره لوازم نمایشگاهی

 

 

 

مزایای  اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی 

 

 

 
سرعت اجرا بالا: سرعت بالا ساخت سازه با اسپیس بخصوص در مقایسه با اتصالات جوشی
سرعت بالای نصب: بدلیل عدم نیاز به جوشکاری و استفاده از بست اسپیس فریم سریعا سازه ساخته می شود.
امکان تغییر مکان ساده سازه: قطعات اسپیس را براحتی می توان از هم جدا کرد و جابجایی را صورت داد.
کیفیت بالا: با اسپیس می توان سازه مطلوب را بدست آورد.
هزینه پایین تر: با اجاره اسپیس فریم و تعبیه سازه موقت می توان بسیاری از هزینه ها را کاهش داد.
ایمنی بالا: احتمال تخریب اسپیس بدلیل استحکام بالا کمتر است. شما مشتریان عزیز می توانید با مشورت گرفتن از متخصصین ما، مناسب ترین بهترین نوع اسپیس فریم را متناسب کاربری و نیازتان اجاره کرده و غرفه خود را اجرا نمایید. با  اسپیس فریم می توانید غرفه نمایشگاهی خود را به بهترین نحو غرفه آرایی کنید. اجاره اسپیس فریم به صورت اجاره متر طول ، متر مربع قابل سفارش می باشد. لطفا قبل از اجاره اسپیس فریم و سفارش آن، متراژ، فضای نصب، مدت اجاره و... رادر نظر داشته باشید تا کارشناسان ما بتوانند بهترین و کاربردی ترین نوع اسپیس را به شما پیشنهاد نمایند. اسپیس سازان کوثر  اسپیس فریم را در اختیار غرفه داران نمایشگاه ها و برگزارکنندگان همایشها و سایر موارد مصرف اسپیس فریم فراهم میکند. هزینه مناسب اجاره ، اجاره اسپیس را مناسب ساخته است.


اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و سفارش اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
۰۲۱-۹۱۰۱۴۰۰۰