021-91014000

معرفی کلی درباره قاب بنر و انواع آنخرید قاب بنر با کیفیت 

بنرها در زمره مهم ترین چاپ های تبلیغاتی هستند. در تمامی فضاها اعم از اماکن عمومی و نمایشگاه‌های گوناگون آن ها را می بینیم و در بسیاری موارد طرح و پیام نوشتاری آن ها را به خاطر می سپاریم. به دلیل ماهیت منعطف استفاده از بنرها رواج بیش از پیش یافته و در این میان، عده ای کوشیده اند با استفاده از قاب تاثیرگذاری این گونه های چاپ را تعمیق کنند.

برای سفارش انواع قاب بنر میتوانید با کارشناسان فنی اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 

ما در این نوشته به طور خلاصه به قاب بنر می پردازیم و چند و چون استفاده از این وسیله را زیر ذره بین قرار می دهیم. در نتیجه، اگر قصد استفاده و بهره گیری از ظرفیت بنرها را دارید، بد نیست ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید.

 

 هر چاپی برای تاثیرگذاری بیشتر با مجموعه ای از تزئینات و نگهدارنده های مخصوص به خود عرضه می شود. به عنوان مثال زمانی که بنرهای قدی را در رول آپ قرار می دهید در حال افزایش تاثیرگذاری آن ها و ایجاد جذابیت بیشتر به منظور بهره گیری حداکثری از چاپ هستید. در نتیجه، اگر در یک نمایشگاه به جای نصب بنر با استفاده از طناب، از ظرفیت اسپیس ها بهره بگیرید، نتیجه به طور قابل توجهی بیشتر خواهد بود.

مخلص کلام اینکه، زمانی که سفارش چاپ بنر ارائه می دهید، پیش از آن درباره چگونگی نصب و بهره برداری از آن فکر و اندیشه داشته باشید. در اختیار داشتن یک قاب بنر استاندارد می تواند به شکل قابل توجهی روی نتیجه نهایی تاثیرگذاری داشته باشد. 
منظور از

قاب بنر

چیست؟

منظور از قاب بنر فضایی است که میزبانی از چاپ بنر را به عهده می گیرد. با این تعریف انواع قاب بنر عبارتند از:

  • استند؛
  • رول آپ؛
  • اسپیس فریم؛
  • قاب های فنری.

در این بین مهم ترین نوع قاب بنر اسپیس فریم ها هستند. زیرا در فضاهای نمایشگاهی به کار گرفته می شوند و در ابعاد بزرگ، بیشترین تاثیرگذاری را از خود نشان می دهند.

در رتبه دوم، قاب های فنری قرار دارند که مختص ارائه آثار هنری یا تزئین دکوراسیون داخلی می باشند.

و در آخر به استند و رول آپ می رسیم که خود گونه هایی مجزا از چاپ هستند و به طور انحاری به کار گرفته می شوند.

مجموعه اسپیس سازان کوثر با افتخار انواع قاب بنر، با بالاترین کیفیت ممکن فراهم می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قاب بنر و سازه های نمایشگاهی می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000