021-91014000

اجاره قاب بنر در اسپیس سازان کوثردر صورتی که قصد دارید در یک نمایشگاه، همایش یا رویدادی خاص شرکت کنید، استفاده از غرفه و قاب بنر  امری است اجتناب ناپذیر. جالب است بدانید که این دو وسیله نیز مشتقات اسپیس فریم هستند و با اتکا به قدرت تکنولوژیک اسپیس‌های امروزی ساخته و پرداخته می شوند. ما در مجموعه اسپیس سازان کوثر غرفه و قاب بنر را با بالاترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت ممکن اجاره می دهیم، اگر مشتاق دریافت خدمات مشابه هستید، سطرهای کوتاه پیش را از دست ندهید. 

برای اجاره قاب بنر مورد نیاز خود میتوانید با مجموعه اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 

 غرفه نمایشگاهی و قاب بنر را بهتر بشناسیم

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با استفاده چهار ستون و سه تیر که روی یک کفپوش قرار گرفته اند، فضایی زیبا و دوست داشتنی خلق شده است. گام بعدی قرار دادن تجهیزات مد نظر از جمله جاکاتالوگی، میز کانتر و مبلمان بوده است. اما همان طور که واضح است، اسکلت اصلی غرفه نمایشگاهی را یک ساختار مبتنی بر اسپیس فریم پدید آورده است. مشابه همین اتفاق درباره قاب بنر صادق است. یعنی شما بنر را چاپ می کنید و به جای نصب آن روی دیوار با استفاده از طناب، آن را درون یک اسپیس فریم جای می دهید.

نتیجه نهایی اینکه، غرفه های نمایشگاهی و قاب بنر، هر دو مشتقات مدرن اسپیس فریم هستند. 

غرفه اسپیس نمایشگاهی

پیشنهادی ویژه برای اجاره غرفه و قاب بنر

همان طور که می دانید ما در مجموعه اسپیس سازان کوثر خدمات اجاره غرفه و قاب بنر را به شکل تخصصی ارائه می دهیم. اما آن چه در سطح بازار وجود دارد، معمولا از کلیشه هایی ثابت پیروی می کند. اما گاهی می توان این ساختارها را شکست و با یک تیر دو نشان زد.

 

قاب بنر  با اسپیس نمایشگاهی

 

به عنوان مثال طرح زیر را نگاه کنید، با استفاده از چند قاب بنر، یک غرفه نمایشگاهی شیک و با پرستیژ پدید آمده است. اگر مشتاق طرح های اینچنینی هستید و نمی خواهید به ورطه تکرار چند طرح ثابت بیافتید، کافی است با کارشناسان ما ارتباط گرفته و طرح یا الزامات مد نظر خود را با آن ها مطرح کنید. به این دلیل که مجموعه اسپیس سازان کوثر خود نسبت به ساخت اسپیس فریم اقدام می کند، امکان ساخت و اجاره تخصصی قاب بنر و غرفه نمایشگاهی مبتنی بر نیازهای شما وجود خواهد داشت.
جمع بندی نهایی 

در سطرهای بالا کمی از قاب بنر و غرفه نمایشگاهی گفتیم. ابتدا مشخص شد که این تجهیزات نیز مشتقات اسپیس فریم هستند. سپس به شیوه هایی که می توان آن ها را به کار گرفت گریزی زدیم و یک مدل خلاقانه نیز معرفی کردیم. گام نهایی نیز بیان این مطلب بود که اسپیس سازان کوثر می تواند در زمینه خرید و حتی اجاره غرفه و قاب بنر، پیشنهادات ویژه ای برای شما داشته باشد. مجموعه بزرگ اسپیس سازان کوثر ارائه دهنده دهنده انواع خدمات اسپیس نمایشگاهی و اسپیس فریم از جمله مشاوره ، اجاره و فروش اسپیس می باشد. شما میتوانید جهت اجاره اسپیس با کیفیت و ارزان قیمت و یا خرید اسپیس نمایشگاهی و همچنین اجاره لوازم نمایشگاهی مانند استند و پاپ آپ های نمایشگاهی با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و بعد از گرفتن مشاوره و اطلاعات لازم اقدام به تهیه محصول مورد نیاز خود بکنید.
برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000