021-91014000

بهترین ایستگاه صلواتی تهران را از کجا دریافت کنیم؟بهترین ایستگاه صلواتی تهران را از کجا دریافت کنیم؟


خرید و اجاره ایستگاه‌های صلواتی در اسپیس‌سازان‌کوثر


در صورتی که قصد دارید محرم امسال در کنار خیابان گلوی رهگذران را با چای، شربت یا شیر تازه کنید، نیاز به یک ایستگاه صلواتی دارید. انتخاب‌های سنتی در این باره، همان داربست‌های سنگین، گران و مشکل در امر نصب و جمع آوری هستند. اما مجموعه اسپیس سازان کوثر، آماده ارائه ایستگاه صلواتی‌هایی است که درست شبیه یک غرفه نمایشگاهی برپا می‌شوند. ارزان، منعطف، سبک، بادوام و شکیل. در سطرهای پیش رو دقیق‌تر با این سازه های موقت آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید.


برای خرید و اجاره اسپیس می توانید از طریق لینک های ذیل وارد شوید
خرید اسپیس - اجاره اسپیس

 

مقدمه؛ بهترین ایستگاه صلواتی تهران چه ویژگی دارد؟

ما در مجموعه اسپیس سازان کوثر می کوشیم سازه‌هایی را برای ایستگاه صلواتی آماده کنیم که چند ویژگی زیر را داشته باشند:

  • سبک باشند و با زحمتی ناچیز برپا شوند؛

  • منعطف باشند و اگر در زمان بهره‌برداری نیاز به تغییر در ساختمان آن‌ها احساس شد، به راحتی دگرگونی پلان مقدور باشد؛

  • با فراهم آوردن فضایی شیک و بهداشتی، علاوه بر آماده‌سازی چای و شربت، قابلیت طبخ وعده‌های غذایی را نیز داشته باشند؛

  • در مقایسه با تمامی گزینه‌های حاضر در بازار برای برپایی یک ایستگاه صلواتی (علاوه برداربست، کانکس ایستگاه صلواتی نیز وجود دارد)، اقتصادی‌ترین شرایط ممکن را ارائه دهند؛

  • علاوه بر امکان اجاره، برای فروش نیز موجود باشند؛

  • بتوان آن‌ها را پس از استفاده، در فضایی کوچک انبار کرد و در مناسبت بعدی مورد استفاده قرار داد؛

  • و در آخر اینکه، قابلیت ساخت صفر تا صدی برپایه یک پلان اولیه را از خود نشان دهند.


ایستگاه صلواتی

ایستگاه صلواتی‌های اسپیس سازان کوثر بهترین هستند


علاوه بر نکات مطرح شده در بالا، مجموعه ویژگی‌هایی وجود دارد که ما را به این حد از اعتماد به نفس می‌رساند تا اعلام کنیم ایستگاه صلواتی‌های اسیپیس سازان کوثر بهترین هستند. نکته اول این است که نگاه ما به ایستگاه صلواتی، سازه‌ای مستحکم و موقت است که باید برای سرویس‌دهی زیر آفتاب، باران و طوفان مناسب باشد. از این رو، کار را به شکل مهندسی پیش می‌بریم و هر قطعه کوچک اسپیس فریم‌های مورد استفاده را دقیق طراحی می‌کنیم. در وهله دوم، از آنجا که مشتری اصلی ایستگاه‌های صلواتی را قشر بازاری تشکیل می‌دهند، تلاش ما این است که پس از اتمام کاربری در محرم و مقاصد مذهبی، امکان استفاده از ایستگاه صلواتی در مصارف نمایشگاهی نیز مقدور باشد. به بیان دقیق‌تر، ما تجهیزاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم که علاوه بر ایستگاه صلواتی، قابلیت ایفا نقش به عنوان غرفه نمایشگاهی را نیز داشته باشد. و مطلب آخر اینکه، با توجه به درنظرگیری کیفیت و تنوع محصول، آنچه در اسپیس سازان کوثر ارائه می شود پایین‌ترین قیمت را بین محصولات حاضر در بازار دارد.

بیشتر بخوانید: ایستگاه صلواتی ایام محرم

جمع‌بندی نهایی مطلب


برپایی سازه نمایشگاهی و دراینجا ایستگاه‌های صلواتی با بهره‌گیری از داربست و چادر و تجهیزاتی از این دست، در نگاه اول بهینه و مرسوم به نظر می‌رسد. اما در نظر داشته باشید، هزینه حمل، نصب، نگهداری و جمع آوری از یک سو و کیفیت پایین استفاده (باد، باران و عواملی از این دست به درون ایستگاه صلواتی نفوذ خواهند داشت)

از سویی دیگر اسپیس فریم‌ها را تبدیل به تجهیزات مقبول برپایی ایستگاه صلواتی می کند. حرف آخر اینکه، در مساله ایستگاه صلواتی نگاه ما تجارت و کسب درآمد صرف نیست، از این رو سعی می کنیم برای شریک شدن در کار خیر شما، شرایط ویژه ای برای فروش و اجاره ایستگاه صلواتی برقرار کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همواره می توانید با اپراتورهای ما در اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید.   

        

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000