021-91014000

یک پیشنهاد ویژه برای اجاره اسپیس فریمیک پیشنهاد ویژه برای اجاره اسپیس فریم


امروزه اجاره اسپیس فریم یکی از خدماتی است که هر کسب و کاری به آن احتیاج دارد. برای شرکت در یک نمایشگاه، همایش، ارائه محصول یا خدماتی خاص، برپایی یک غرفه صلواتی و هر آنچه که فکرش را بکنید. اما کیفیت عملکرد اسپیس فریم و غرفه‌ای که با آن بنا می‌شود، قیمت، شرایط نصب، پشتیبانی و غیره، اموری هستند که کمتر شرکتی به صورت جامع و کامل در اختیار افراد قرار می‌دهد. در این نوشته، از پیشنهاد ویژه مجموعه اسپیس سازان کوثر پرده برداری می‌کنیم. در نتیجه، اگر صاحب کسب و کار یا برندی هستید و بنا به شرکت در همایش یا نمایشگاهی خاص است، همراهی ما را از دست ندهید.

برای خرید و اجاره اسپیس از طریق لینک های زیر اطلاعات کسب کنید.
خرید اسپیس فریم - اجاره اسپیس فریم

 

چرا اسپیس فریم اجاره کنیم؟


اسپیس فریم سازه‌ای است موقت. ما این تشبیه را زیاد استفاده کرده‌ایم اما برای بیان مطلب بار دیگر تکرار می‌کنیم، همانند لوگو که با قطعاتی کوچک، واحدهای دلخواه و بزرگی می‌سازد، اسپیس فریم‌ها نیز با قطعاتی یک متری، غرفه نمایشگاهی، سوله ورزشی، آشیانه هواپیما، قاب بنر، استیج، انبار، سالن و غیره برپا می‌کنند. در نتیجه، با اختیار کردن اسپیس فریم در واقع در حال تحویل تجهیزاتی جادویی هستیم که بدون محدودیت می‌توانند هر بنایی را برپا کنند. از آن‌جا که بسیاری از برندها یا به صورت دائم از نیاز به غرفه ندارند یا بودجه آن‌ها اجازه خرید نمی‌دهد، انتخاب مناسب، اجاره اسپیس فریم است و ما به زیر و بم فنی آن می‌پردازیم.


پیشنهاد ویژه اسپیس سازان کوثر


حالا زمان پرده‌برداری از پیشنهادی است که وعده‌اش را دادیم. در این قسمت، به امکانات ویژه‌ای که توسط ما اسپیس سازان کوثر در وادی اجاره اسپیس فریم فراهم آمده اشاره می‌کنیم:

 • برخلاف اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌های فعال، مجموعه کوثر واسطه نیست و خود نسبت به طراحی مهندسی قطعات اقدام می‌کند؛

 • قیمت تمام شده چه برای خرید و چه برای اجاره، اقتصادی ترین شرایط بازار است؛

 • اجاره محصول با تحویل تمام نمی‌شود، بلکه نصب و پشتیبانی کامل سازه توسط کارشناسان/اپراتورهای ما انجام می‌شود؛

 • از آنجا که مجموعه چاپ کوثر با اسپیس‌سازان خواهرخواندگی دارند، علاوه سازه، هر چاپی که مد نظر باشد در قالب یک پکیج با قیمت اقتصادی ارائه می‌شود؛

 • تنوع محصول ما کم نظیر است. تمامی شبکه‌های دولایه، شبکه‌های سه لایه، سازه‌های گنبدی و تاشو، ماهواره‌ای، بادشو و غیره، در کارگاه اسپیس سازان کوثر آمادگی ساخت و پرداخت دارند.


برای اطلاع از قیمت های انواع اسپیس فریم و بست از طریق لینک های زیر وارد شوید.
لیست قیمت خرید و اجاره اسپیس فریمنمونه‌هایی از کاربرد اسپیس فریم


اگر برای برپایی فضای مد نظر خود هنوز به دنبال داربست و شیوه‌های سنتی هستید، بد نیست بدانید اسپیس فریم نسبت به داربست سبک‌تر است، سریع‌تر برپا می‌شود، زیبایی بالاتری دارد و از نظر دوام حتی برای اسکان موقت، سوله سازی و غیره نیز به کار می‌آید. به طور کلی، هر یک از مصارف زیر را دارید، می‌توانید با خرید یا اجاره اسپیس فریم، هدف خود را محقق سازید:

 • اجرای خانه، انبار یا دفتر پیش‌ساخته؛

 • اجرای سازه کلیپ؛

 • کابین مذاکره؛

 • پارتیشن فریم لس؛

 • کف و سن گردان؛

 • غرفه نمایشگاهی؛

 • قاب بنر؛

 • سردر؛

 • طاق نصرت؛

 • کف سازی؛

 • تونل؛

 • طاق رومی و غیره.


بیشتر بخوانید: اجاره سن یا استیج

جمع‌بندی نوشته

 

در این نوشته ابتدا مختصر و مقدماتی به ساختار کاربردی اسپیس فریم پرداختیم. سپس نشان دادیم که مجتمع اسپیس سازان کوثر بهترین محصولات را با تنوع بالا و قیمت اقتصادی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. گام آخر نیز اشاره به کاربردهای وسیع این محصولات بود. در صورتی که سوالی دیگر درباره این محصولات کاربردی، منعطف، زیبا و مستحکم ذهن شما را به خود مشغول کرده، در مجموعه اسپیس سازان کوثر مشتاقانه میزبان صدای گرمتان خواهیم بود.با ما از طریق شماره های درج شده تماس بگیرید.

همین حالا با ما ارتباط بگیرید تا شرایط ویژه اجاره اسپیس فریم‌ها را علاوه بر متن حاضر، به صورت اختصاصی برای شما تشریح کنیم.         

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000