91014000(021)

بررسی دلایل کیفیت پایین جوش co2 در اسپیس فریمبررسی دلایل کیفیت پایین جوش co2 در اسپیس فریم


برای تهیه اسپیس فریم مناسب میتوانید از طریق لینک زیر وارد شده یا با اسپیس سازان کوثر تماس بگیرید. 

جوش co2 بکار رفته در اسپیس فریم از علل افزایش استحکام اسپیس فریم محسوب می شود ولی به دلایل مختلف، کیفیت این جوش در اسپیس می تواند پایین باشد که در زیر برخی از آنها ذکر شده است:  • 1. عملیات جوشکاری توسط افراد غیر متخصص انجام شود. جوش اسپیس فریم نیازمند به تخصص کافی دارد که کار هر کسی نیست.

جوشکاری اسپیس فریم

  • 2. استفاده از متریال ارزان قیمت جهت جوش اسپیس فریم

اسپیس

  • 3. عدم دقت اپراتور جوشکاری به تنظیمات لازم برای جوشکاری نظیر مقدار آمپر نامناسب برای جوشکاری.
  • ....
که مهمترین دلایل به آن ها اشاره شد. در صورتی که علاقه مند هستید اطلاعات بیشتری کسب کنید، به سایت اسپیس سازان سری بزنید. 

برای کسب اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان مجموعه اسپیس سازان کوثر در مورد اجاره اسپیس و چادر نمایشگاهی تماس حاصل فرماید.

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

91014000(021)