021-91014000

آشنایی با کاربرد چند سازه نمایشگاهی مهمانواع سازه های نمایشگاهی


امروزه با توجه به فراگیر شدن عرصه تبلیغات ورقابت تنگاتنگ تمامی اصناف جهت عرضه محصولات خود، انتخاب نوع تبلیغ ونمایش محصول یکی از مهمترین مباحث است.

با پیشرفت صنعت وگذر زمان بدون شک عرصه تبلیغات نیز دستخوش تغییرات چشمگیری شده وجهت رقابت با دیگر رقیبان شما نیز با این روند همسو شوید؛ به همین خاطر چاپ وتبلیغات کوثر همواره در تلاش است تا در عرصه چاپ و تبلیغات به شما عزیزان خدمت رسانی نماید. 

برای اجاره غرفه های نمایشگاهی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. 

از جمله خدمات مجتمع چاپی کوثر : 

همچنین بخوانید: آشنایی با دو نمونه از تجهیزات نمایشگاهی مهم و کلیدی 

1- استند نمایشگاهی 

این سازه معمولا در سایز 9*2 عمودی چاپ میگردد؛ 

استند نمایشگاه

 کاربرد اصلی : 

جهت خوش آمد گویی با معرفی محصول صورت مختصر یا ...... استفاده میگردد.
از مهمترین مزیت های این سازه میتوان به کمترین فضای اشغال شده وقابل حمل بودن آن اشاره کرد. چاپ استفاده شده برای سازه بنر برای فضاهای خارجی و در فضاهای داخلی از پالت و لمینت استفاده می گردد.


 این سازه نیز مانند استند 9*2 به طور عمودی چاپ میگردد، تفاوت این سازه در نوع ساخت وجنس چاپ آن است. این سازه نسبت به استند از دوام بیشتری برخوردار است و مدت زمان طولانی تری قابل استفاده است.

رول آپ نمایشگاه

سازه نمایشگاهی پاپ آپ قابل حمل است و به راحتی قابل جابجایی است. این سازه قابل تغییر سایزاست وچاپ مورد استفاده دو آن پلات و لمینت است. با استفاده از مگنت به خود سازه متصل میگردد.

پاپ آپ نمایشگاه

درصورتیکه قصد خرید یا اجاره اسپیس فریم مناسب و ارزان را دارید به لینک زیر مراجعه نمایید. 


کاربرد اصلی :


به طور معمول این سازه برای استیج وپشت صحنه بکار می رود.

اسپیس اجاره

این سازه که جنس آلمینیومی دارد و دارای سایزهای متفاوت ومنحنی است برای ساخت انواع خاصی از 
اشکال و سازه ها بکار میرود.  بخاطر دارا بودن استقامت بالا جنس محکم در ساخت ابعاد و خاص غرفه واستیج و پشت صحنه استیج و غیره ... استفاده میگردد.
اسپیس سازان کوثر در تلاش است تا خدمات منحصر به فرد و با بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهد. 

همچنین بخوانید: 
تفاوت بنر مناسبتی و تبلیغاتی

 مجموعه اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره برید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اسپیس فریم های با کیفیت و مقرون به صرفه با این مجموعه تماس بگیرید. 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000