021-91014000

معرفی چند سازه نمایشگاهی مهم و پرکاربرد
انواع سازه های نمایشگاهی 


یکی از مواردی که در هنگام نصب سازه های نمایشگاهی از جمله اسپیس باید به آن توجه شود، چونگی نصب اسپیس مورد نظر است. اسپیس هایی که به عنوان ستون عقب و جلوی کار استفاده میشوند، بهتر است به صورت عمودی بر روی زمین قرار گیرند. به همین ترتیب اسپیس های دیگر بر روی آن ها بسته شود. انجام کار به این صورت باعث محکم شدن عملیات نصب سازه مورد نظر میشود. در صورتی که اسپیس مورد نظر به صورت افقی نصب شود، ممکن است در نهایت امکان جابه جایی و لیز خوردن کار زیاد باشد. 
پس نکته مهم در اینجا، رعایت زاویه 90 درجه در حین عملیات نصب اسپیس است. 

درصورتیکه قصد خرید یا اجاره اسپیس فریم مناسب و ارزان را دارید به لینک زیر مراجعه نمایید. 

قاب بنر یکی از سازه های نمایشگاهی مهم  

سازه نمایشگاهی قاب بنر

به طور معمول بنرهایی که بر روی اسپیس نصب میشوند دو دسته هستند. 
دسته اول : در دسته اول بنر مورد نظر کل سازه را میپوشاند. 
دسته دوم : بنر مورد نظر در قسمت داخلی اسپیس نصب میشود. مزیت این روش استقامت بالای کار و جابه جایی سریع آن است.

بیشتر بدانید: قیمت اسپیس فریم دست دو 

استیج و نکات مهم در مورد آن 
در هر مکانی که فضای مورد نظر وجود داشته باشد امکان نصب استیج موجود است. در واقع استیج به این علت نصب میشود که ارتفاع مورد  نظر را در یک فضا ایجاد کند. به طور مثال در صحنه های تئاتر، نمایش ها ،... صحنه ای که برای نمایش در دید عموم است با استیج ارتفاع گرفته و در دید عموم قرار میگیرد. باید توجه کرد که هر چه ارتفاع استیج بیشتر شود نیاز به یک نصاب ماهر استیج بیشتر است. 

برای اجاره غرفه های نمایشگاهی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید. 

نکات مهم پیش از اجاره سازه نمایشگاهی 


پیش از اجاره سازه های نمایشگاهی باید به نکاتی از جمله اینکه : 
سازه ای که قرار است اجاره کنیم برای فضای باز است یا فضای بسته.
فضای باز ( خیابان، محوطه و.....) و فضای بسته ( سالن،....). 
مسئولیت نصب سازه در خیابان بر عهده شهرداری است یا مشتری ( به عنوان مثال در صورت سرقت سازه چه کسی مسئولیت کار را به عهده میگیرد ).
اگر سازه مورد نظر قرار است در فضای بسته نصب شود ماشین یا به طور کلی وسایل نقلیه تا چه اندازه مجاز هستند به آن نزدیک شوند. 
در صورتی که سازه نمایشگاهی مورد نظر برای طبقات بالاست، به چه وسیله ای باید حمل شود ( آسانسور یا پله ) 
و مواردی از این قبیل باید توجه شود. 

بیشتر بخوانید: چرا استفاده از اسپیس نمایشگاهی فراگیر شده است؟

مجموعه اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره برید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اسپیس فریم های با کیفیت و مقرون به صرفه با این مجموعه تماس بگیرید. 


برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000