اجاره اسپیس فریم


شرایط اجاره اسپیس فریم

در معماری، اسپیس فریم سازه ای سفت و سخت، سبک وزن و خرپا مانند است که از قطعات به هم پیوسته در یک الگوی هندسی ساخته شده است. از اسپیس فریم برای ایجاد غرفه نمایشگاهی بدون تکیه گاه داخلی استفاده میکنند. از مزایای این سازه ها میتوان به وزن کمتر، استحکام و دوام بیشتر نسبت به سایر سازه ها اشاره کرد. در ادامه به جزئیات بیشتری از این سازه ها میپردازیم. از جمله مهم ترین ویژگی های این سازه ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اسپیس فریم ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند. انحرافات آنها بسیار ناچیز است و فشار بار روی تمام قطعات به طور یکسان پخش می شود.
 • ساختار سه بعدی سازه اسپیس فریم، سبب استفاده بهینه از فضا شده و منجر به صرفه جویی زیادی در مصرف فولاد می شود.
 • کیفیت این سازه ها بسیار بالا می باشد. سازه های اسپیس فریم از فولاد ساخته شده اند بنابراین دوام، سختی و استحکام فوق العاده زیادی دارند. 
 • با توجه به ساختار نیمه آماده اسپیس فریم زمان نصب و راه اندازی بسیار کوتاه می باشد.
 • اجرا، حمل و نقل و ذخیره سازی اجزای سازه بسیار راحت و مقرون به صرفه است.

به علت مشکلات موجود در انبارش این سازه ها و اشغال کردن فضای بسیار زیاد در هنگام انبار کردن و همچنین هزینه بالای خرید سازه اسپیس فریم، اجازه این سازه ها نسبت به خرید اسپیس فریم گزینه مناسب تری می باشد. مجموعه کوثر با داشتن کادری مجرب علاوه بر فروش و اجاره اسپیس فریم و سازه های نمایشگاهی خدمات زیر را نیز ارائه میدهد:

 • ایجاد و طراحی غرفه های خودساز با گواهینامه
 • پیاده سازی سیستم های مدولار و اسپیس فریم
 • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
 • ارائه تجهیزات نمایشگاهی و لوازم موردنیاز غرفه داران

 

 

انواع قرارداد اسپیس فریم

اجاره با سرویس کامل: در این نوع قراردادها، سازه ها با خدمات کامل از کارشناس نصب گرفته تا وسایل مورد نیاز به مشتریان ارائه می شود. طراحی سازه بررسی شده، میزان سازه موردنیاز و وسایل جانبی برآورد شده و در نهایت سازه پیاده سازی و اجرا می شود.

اجاره سازه: بسیاری از افراد تمایل دارند امور مربوط به نصب و راه اندازی سازه اسپیس فریم را شخصا انجام بدهند. هزینه این قرارداد ها نسبت به قرارداد سرویس کامل کمتر می باشد ولی اگر شما دانش کافی برای نصب سازه ها را نداشته باشید امکان بروز خسارت و آسیب بسیار زیاد می شود.

 

 

قیمت اجاره اسپیس فریم

قیمت و شرایط اجاره فریم و اجاره استیج به نوع طراحی، ابعاد و حجم سازه مورد نظرتان بستگی دارد. این سازه ها قابل خرید و یا اجاره هستند. همانطور که اشاره شد با توجه به مشکلاتی که خرید این سازه ها به همراه دارند اجاره سازه اسپیس فریم گزینه بهینه تری می باشد. نسبت به خرید سازه اجاره این سازه های برای انجام کارهای نمایشگاهی و فضاسازی بسیار کم هزینه تر می باشد. هزینه اجاره اسپیس فریم بر اساس مقدار و مدت نگهداری شما متفاوت می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید و یا اجاره سازه ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت اجاره اسپیس فریم شرق تهران

در حال حاضر سفارش های بسیار مختلفی را در خصوص اسپیس فریم از مناطق مختلف شهر تهران داریم که بالاترین حجم سفارشات مربوط به شرق تهران می باشد. اجاره باکیفیت ترین و بهترین سازه یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه ای افرادی است که قصد شرکت در نمایشگاه ها و همایش ها را دارند و برای این منظور نیز به دنبال معتبرترین و مشهورترین شرکت در زمینه اجاره فریم هستند تا بتوانند با خیال راحت، بهترین و مناسب ترین سازه ی مورد نیاز را اجاره کنند.

مجموعه کوثر بهترین و با کیفیت ترین سازه های نمایشگاهی را با اقتصادی تری قیمت ارائه میدهد. همکاران ما می توانند سفارش شما را در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن ارسال کرده و آن را طبق دستورات و نظر شما نصب کنند. شما می توانید فقط چند روز قبل از شرکت در نمایشگاه مورد نظرتان، اقدامات مربوط به اجاره باکیفیت ترین و بهترین آنها را انجام دهید.

پیشنهاد ما: بست اسپیس

 

مهم ترین کاربردهای اسپیس فریم

 • برپایی غرفه نمایشگاهی برای ارائه محصولات
 • ساخت قفسه های محکم و سبک وزن
 • ایجاد طاق برای سر در ورودی مراسم های مختلف
 • ساخت سوله های دائم و موقت
 • ساخت بنرهای تبلیغاتی
 • ایجاد سن و استیج
 • ایجاد مکان سرپوشیده برای نگهداری وسایل نقلیه
 • ذخیره سازی فصلی تزیینات، لباس‌ها، لباس‌های فصلی، و تجهیزات مختلف
 • استفاده مفید از فضای باز برای جلوگیری از هرج و مرج و آشفتگی و همچنین محافظت از وسایل

 

ساختار اسپیس فریم ها

به طور کلی اسپیس فریم نمایشگاهی از دو جزء تشکیل شده است:

 1. لوله: قطعات محوری معروف به لوله که اجزای کلیدی این نوع سازه رو تشکیل میدهند. این لوله ها میتوانند دارای بخش های توخالی دایره ای یا مستطیلی شکل باشند که با استفاده از اتصال دهنده ها به یکدیگر متصل می شوند.
 2. کانکتور: نوع اتصال دهنده مورد استفاده در این نوع سازه به نوع لوله ها و همچنین کل طراحی و استحکام مورد نیاز سازه بستگی دارد. به طور کلی 4 نوع کانکتور وجود دارد. کانکتورهای تیک تریود، کانکتورهای گره لوله ای، کانکتورهای گره، و کانکتورهای گنبدی نیمکره ای.

اسپیس فریم ها به طور مشخص با استفاده از یک ساختار ماتریسی طراحی می شوند. شکل اسپیس فریم، به صورت مسطح از اهرام مربعی به هم پیوسته و چهار وجهی است که از فولاد آلومینیومی ساخته شده اند. با تغییرات پیچیده تر در طول پایه ها میتوان ساختار کلی از حالت مسطح به منحنی شکل تبدیل کنیم. انواع مختلفی از اسپیس فریم ها براساس منحنی و لایه ها وجود دارد:

براساس منحنی سازه

 • پوشش های تخت: این نوع سازه ها از زیرساخت های مسطح تشکیل شده اند. از طریق میله های افقی یک صفحه ساخته می شود که نیروهای برشی توسط مورب ها پشتیبانی میشوند.
 • پوشش بشکه ای: دارای مقطع قوس ساده است.
 • گنبدهای کروی: از شبکه ای پیچیده از مقاطع فولادی ساخته شده اند. به طور معمول، در این نوع سازه ها استفاده از ماژول های چهار وجهی یا هرمی و تکیه گاه های اضافی ضروری می باشد.

براساس لایه

 • تک لایه: همه عناصر در یک لایه قرار دارند.
 • دو لایه: عناصر در دو لایه موازی با فاصله ثابت از یکدیگر چیده شده اند. میله‌های مورب، گره‌های هر دو لایه رو در جهات مختلف به هم پیوند میدهند.
 • سه لایه: در سه خط موازی به هم متصل شده و بیشتر برای دهانه های بزرگ استفاده میشوند.

برای خرید: غرفه اسپیس

ابعاد اسپیس فریم نمایشگاهی

یکی از مهمترین آیتم ها و المان هایی که در اجاره این سازه های نمایشگاهی ذهن افراد را به سوی خود جذب می کند، ابعاد آنها می باشد. ابعاد این سازه ها به گونه ای است که قابلیت حمل داشته باشند و شما می توانید به کمک بست های رولی شکل، آنها را بر روی هم سوار کرده و آن را به اندازه و ابعاد مورد نظر خود در بیاورید.

موارد استفاده اسپیس فریم 

از کاربردهای ورزشی گرفته تا غرفه نمایشگاه های موقت، سالن های مونتاژ، پایانه های حمل و نقل، آشیانه هواپیما، کارگاه های آموزشی، تابلو بنر، سالن های موقت، استند های تبلیغاتی، سوله و انبار می توان از اسپیس فریم استفاده کرد. اسپیس فریم ها قابل خرید و یا اجاره می باشند. با اینحال به علت وزن کم، حمل و نقل و نصب آسان، شکل های مختلف، تنوع ابعاد و اندازه، زیبایی و قیمت مقرون به صرفه اجاره این سازه ها مناسب تر می باشد.

 

سوالات متداول

آیا فریم ها قابلیت تحمل وزن های سنگین را دارند؟

بله این سازه با ساختار مستحکمی که دارند توانایی تحمل وزن های بالا را نیز دارند.

بهترین کار برای اجاره اسپیس چیه؟

برای راحتی کار شما میتونید به شرکت‌های تولیدی و یا نمایندگی‌های اجاره این سازه ها در سراسر کشور مراجعه کنید و محصولات با کیفیت را با کمترین هزینه اجاره کنید.

آیا برای اجاره اسپیس فریم امکان اجاره در هر ابعادی وجود داره؟

بله شما میتونید این سازه نمایشگاهی را در هر ابعادی تهیه نمایید.

 

 

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟