لیست قیمت

بست اسپیس فریم
.
فروش
۱۰,۰۰۰
تومان
اجاره
۰
تومان

فروش بست اسپیس فریم


فروش بست اسپیس فریم به چه صورت است ؟ 

بست اسپیس قطعه ای است که شاخه ها و قطعه های مختلف اسپیس را به یکدیگر متصل کرده و در کنار یکدیگر نگه میدارد. در واقع اسپیس را نمی توان بدون بست اسپیس فریم استفاده کرد و عملا اسپیس فریم بدون بست غیر قابل استفاده می باشد. بست اسپیس فریم برای ایجاد غرفه های نمایشگاهی و ایستگاه های صلواتی نیز استفاده می شود. به طور معمول برای یک میزان معین از شاخه های اسپیس فریم تعداد معینی بست نیز در نظر گرفته می شود.

برای تهیه بست اسپیس فریم میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. 

مجموعه اسپیس سازان کوثر یکی از بهترین فروشنده های بست اسپیس فریم می باشد. شما می توانید برای سفارش بست اسپیس فریم و یا اسپیس های نمایشگاهی برای ساخت غرفه با کارشناسان مجموعه کوثر تماس گرفته و مشاوره لازم را در مورد خرید اسپیس و تعداد بست های مورد نیاز اخذ نمایید.
جنس بست ورق ۳ میلی است که دارای ضخامت بالا می باشد و همین ضخامت منجر به مقاومت آن گردیده است. بست از ۲ ورق به طول ۵ در ۱۷ سانتیمتری ساخته شده است که جهت ایجاد سازه در ابعاد استاندارد استفاده می شود. پوشش بست آبکاری گالوانیزه است که آن را از زنگ زدگی حفظ می نماید.

اجاره اسپیس و بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی

بست تاثیر فراوانی بر استحکام اسپیس نمایشگاهی دارد و نقش اساسی در ایجاد ایمنی سازه فضایی ایجاد شده دارد. سهولت استفاده از بست از دیگر مزیتهای آن محسوب می شود. جهت اتصال اسپیس فریم در هر نقطه حداقل به ۲ عدد بست نیاز است. بست اسپیس فریم بصورت پروانه ای است که قابلیت نصب را آسان گردانده است. استفاده از پیچ آلن و آچار آلن نیز در بدست آمدن شکل مطلوب سازه کمک می کند بطوریکه پیچ مورد استفاده دارای کنیک بوده که بکارگیری آن بسیار مطلوب گشته است.

مزایای اجاره و فروش اسپیس فریم نمایشگاهی

استفاده از بست منجر سهولت جابجایی سازه اسپیس فریم شده است لذا باعث افزایش مزایای اسپیس فریم شده است بطوریکه علاوه بر سهولت در جابجایی و کاهش وزن اسپیس سرعت عمل در ساخت سازه افزایش یافته است علاوه بر این امکان نصب اسپیس در فضاهای باز و بسته به سهولت انجام می گیرد. شما می توانید با خرید بست اسپیس فریم یا خرید و اجاره اسپیس فریم سازه فضایی مطلوبتان را ایجاد کنید. اسپیس سازان کوثر برای خدمت دهی به شما مشتریان عزیز آماده می باشد. هر گونه سوالی در خصوص فروش و اجاره تجهیزات نمایشگاهی دارید، می توانید با اسپیس سازان تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات جامعی در این زمینه به شما خواهند داد.
اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم با کیفیت و با درجه استحکام بالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این مرکز هم قابلیت اجاره اسپیس فریم و هم فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تناژ بالا و در سریعترین زمان ممکن را دارد. جهت عملیات نصب اسپیس فریم بهتر است از نصاب اسپیس که دارای تجربه و تخصص کافی است بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و سفارش اسپیس فریم های با کیفیت نمایشگاهی و یا سازه های نمایشگاهی با این مجموعه تماس بگیرید. 


با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟