021-91014000

اجاره غرفه نمایشگاهیزیر و بم اجاره غرفه نمایشگاهیآنچه باید پیش از اجاره غرفه نمایشگاهی بدانید


در این نوشته، همه آن چه پیش از اجاره غرفه نمایشگاهی باید بدانید را به صورت کامل، شرح و بسط داده ایم. اگر قصد دارید از سرمایه گذاری و صرف مبلغ خود در ازای اجاره غرفه نمایشگاهی حداکثر آورده را داشته باشید، رعایت نکات فنی و تکنیکی مطرح شده در ادامه این نوشته می تواند به شکلی دقیق، راهگشای شما باشد. با ما همراه باشید. 

برای اجاره غرفه نمایشگاهی از طریق لینک زیر وارد شوید یا با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.  • واحد تماس مشتریان : 91014000 (021)

خرید غرفه نمایشگاهی


مقدمه؛ چرا اجاره غرفه نمایشگاهی؟


غرفه های نمایشگاهی نوعی سازه موقت هستند که به دلیل فراگیری استفاده در همایش ها، گردهمایی ها، اجلاس ها و غیره، به وفور در طول سال مورد استفاده قرار می گیرند. همین امر سبب شده تا طرح های مختلفی از آن ها ساخته و پرداخته شود و همانند طراحی داخلی یا هنر معماری، صنعت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی نیز حوزه ای رقابتی تلقی شود. کوتاه سخن اینکه، به تبع شرایط قیمتی غرفه نمایشگاهی
(به دلایل مختلف نظیر حضور ناپیوسته در نمایشگاه یا شرکت صرف در نمایشگاه های محلی، هزینه خرید غرفه نمایشگاهی برای بعضی مجموعه ها توجیه ندارد) و البته ورود مدل های جدید به بازار، بسیاری از برندها و صاحبان کسب و کار تمایل دارند به جای خرید، غرفه نمایشگاهی خود را در موعد مد نظر، اجاره کنند. 

اجاره غرفه نمایشگاهی
آنچه باید پیش از اجاره غرفه نمایشگاهی مد نظر باشد

اگر به هر دلیلی حوصله ادامه مطالعه مقاله را ندارید و نوشته های دیگر پیرامون نکات خرید غرفه نمایشگاهی را مطالعه کرده اید، می توان گفت که همان اصول، کم و بیش درباره اجاره نیز صادق هستند. اما اگر به طور دقیق، به دنبال مولفه و داده هایی تخصصی هستید تا با اعمال آن ها بهترین نتیجه را از اجاره غرفه نمایشگاهی دریافت کنید، بد نیست که مطالعه را ادامه دهید. 

تجهیزات نمایشگاهی مناسب و ارزان را از طریق لینک زیر سفارش دهید. نکته اول درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


غرفه نمایشگاهی که اجاره می کنید باید پیام سازمانی شما را به شکل بصری بازتاب دهد. در نتیجه، پیش از هر چیز، اهداف خود از حضور در نمایشگاه را مشخص کنید و سپس به مجموعه ای مراجعه کنید که طیف وسیعی انتخاب مقابل شما قرار دهد. از آنجا که در اجاره غرفه نمایشگاهی امکان ساخت صفر تا صد اختصاصی برای شما مقدور نیست (این سرویس در خرید اعمال می شود) ناچار خواهید بود که نزدیک ترین محصول به خواسته های خود را انتخاب کنید. در این حین انتخاب خود را بر اساس مولفه های زیر پیش ببرید:

  • آیا محصول جذابیت لازم، متناسب با هویت برند و کسب و کار من را داراست؟
  • آیا انتخاب من متناسب با کالا یا خدمات ارائه شده ارزیابی می شود؟
  • نسبت به مکانی که در نمایشگاه اجاره کردم، پلان، طرح سه بعدی، رنگ و سایر المان ها کاربرد دارند؟
  • آیا برداشت من و مخاطب از طرح غرفه نمایشگاهی انتخابی یکسان خواهد بود؟
  • برای مبلمان، پذیرایی، مشاوره و ارائه محصول فضاهای مورد نیاز تدارک دیده شده است؟
  • ارتباط پرسنل مجموعه خودی با غرفه نمایشگاهی انتخاب شده چگونه خواهد بود؟


اجاره غرفه نمایشگاهی و اسپیسنکته دوم درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


توجه داشته باشید که مخاطب حاضر در نمایشگاه اهمیتی به اجاره ای بودن غرفه نمایشگاهی شما نمی دهد، از نظر او برند شما در آن ارائه می شود و در نتیجه، بر اساس ظاهر آن، درباره شخصیت کاری شما تصمیم گیری خواهد داشت. کوتاه سخن اینکه، علاوه بر اینکه در انتخاب اولیه دقت به خرج می دهید، در نحوه چیدمان و نگهداری از غرفه در طول برگزاری همایش نیز وسواس داشته باشید. حضور استیکرهای به جا مانده از برند پیشین که غرفه را اجاره کرده بوده، شباهت غرفه به سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه، وجود رنگ پریدگی و شکستگی و عواملی از این دست، در صورت مشاهده، تمامی تلاش های شما در نمایشگاه را بی اثر خواهند کرد.


بیشتر بخوانید: اسپیس فریم تونلی و ویژگی های آن نکته سوم درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


از آن جا که شما در حال اجاره محصول هستید و قرار نیست برای همیشه مالک باشید، روی زیبایی غرفه نمایشگاهی وسواسی دوچندان داشته باشید. به بیان دیگر، اگر بین دو انتخاب مردد بودید، حتما آن غرفه ای را انتخاب کنید که زیبایی ظاهری بالاتری دارد.

اسپیس نمایشگاهینکته چهارم درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


در اجاره غرفه نمایشگاهی دید مقطعی داشته باشید. یعنی شاید دو مدل غرفه مقابل شما قرار بگیرد که یکی در مجموع ویژگی های مثبت بیشتری داشته باشد، اما دیگری برای نیاز مقطعی شما مناسب تر باشد. در این شرایط، بدون تعلل، با در نظر گرفتن سود و منفعت کوتاه مدت عمل کنید. 


نکته پنجم درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


یکی از مهم ترین نکات درباره اجاره غرفه نمایشگاهی این است که انتخاب نشوید، بلکه انتخاب کنید. به بیان خودمانی، بسیارند مجموعه هایی که قصد دارند آرایشگری را روی سر مشتری امتحان کنند و بسته به بازخورد، عملکرد آینده خود را تطبیق دهند. ترجمه این گزاره در حوزه مورد بحث می شود اینکه از مجموعه ای غرفه اجاره کنید که سابقه طولانی در اجاره دادن غرفه دارد و می تواند پس از شنیدن نیازهای شما، بهترین محصول و انتخاب را مقابل شما قرار دهد. 


نکته ششم درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


آخرین نکته ای که درباره اجاره غرفه نمایشگاهی ارائه می دهیم سازگاری مورد مد نظر شما با محصولات و تجهیزاتی است که از پیش دارید. به عنوان مثال شاید شما مجموعه ای چاپ نظیر بنر، جاکاتالوگی، قاب بنر، مبلمان و غیره را از پیش داشته باشید و نیازی به اجاره آن ها احساس نکنید، در این شرایط، باید سراغ غرفه ای باشید که با تجهیزات و دارایی های شما همخوانی داشته باشد. 

غرفه های نمایشگاهیبیشتر بخوانید: سازه های نمایشگاهی و کاربرد اصلی آن ها 


جمع بندی نهایی درباره اجاره غرفه نمایشگاهی


در این نوشته کوشیدیم مهم ترین نکات درباره اجاره غرفه نمایشگاهی را مطرح کنیم. اگرچه مطالب بالا در ظاهر ساده به نظر می آیند، در بسیاری موارد مجموعه ها به دلیل رعایت نکردن آن ها دچار ضرر و زیان می شوند. امیدواریم هوشمند عمل کرده و مطالب را به صورت چک لیست در زمان اجاره غرفه مد نظر قرار دهید.

به خاطر داشته باشید کارشناسان ما در مجموعه اسپیس سازان کوثر می توانند در زمینه اجاره غرفه نمایشگاهی با شما همکاری تنگاتنگی داشته باشند، حتی درصورتی که فوری قصد دریافت خدمات ندارید، تماس با ما برای یک گپ و گفت دوستانه خالی از لطف نخواهد بود.

 


برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000