91014000(021)
ویژگی های اسپیس فریم با کیفیت

ویژگی های اسپیس فریم با کیفیتاسپیس فریم های مختلفی با درجه کیفیت متفاوت در بازار است.

تشخیص اسپیس فریم با کیفیت


حال سوالی که مخاطبان با آن روبرو هستند، این است که اسپیس فریم با کیفیت را چگونه تشخیص بدهند؟

برای تشخیص اسپیس فریم مرغوب بایستی به نکاتی توجه خاص کرد.

 نحوه جوش مورد استفاده برای اسپیس فریم 


برای تشخیص اسپیس نمایشگاهی با کیفیت باید به نکاتی توجه کرد ،که یکی از این موارد نحوه جوش مورد استفاده برای لوله اسپیس فریم است. بایستی دقت شود جوش های بکار برده برای اسپیس فریم دارای عمق کافی باشد. 

قطر و ضخامت مفتول مورد استفاده برای اسپیس فریم


یکی دیگر از مواردی که بایستی به آن توجه لازم داشت قطر و ضخامت مفتول مورد استفاده برای اسپیس فریم است. اسپیس فریم ها با قطرهای مختلف دارای کاربری و استحکام متفاوت هستند لذا بایستی توجه کرد از چه اسپیس فریمی برای چه کاربردی استفاده کرد. 

نوع و روش پوشش کاری اسپیس نمایشگاهی


یکی دیگر از مواردی که بر روی کیفیت اسپیس فریم تاثیر فراوان دارد نوع و روش پوشش کاری اسپیس نمایشگاهی است. می توان اسپیس فریم را آبکاری کرد و یا از رنگ برای پوشش کاری آن استفاده کرد. هر دو روش باعث بهبود مقاوت نسبت به رطوبت و همچنین زیبایی بیشتر اسپیس نمایشگاهی می شود.
اسپیس سازان کوثر آمادگی لازم جهت اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد. در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.


 


برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   
 

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

91014000(021)