021-91014000

ویژگی های اسپیس فریم با کیفیتراه های تشخیص اسپیس فریم با کیفیت

 اسپیس فریم های مختلفی با درجه کیفیت های متفاوت در بازار موجود است. حال سوالی که مخاطبان با آن روبرو هستند، این است که اسپیس فریم های با کیفیت را چگونه تشخیص بدهند؟

اجاره اسپیس

برای تشخیص اسپیس فریم مرغوب بایستی به نکات زیر توجه کرد:

 جوش مورد استفاده برای اسپیس فریم 

برای تشخیص اسپیس نمایشگاهی با کیفیت باید به نکاتی توجه کرد ، که یکی از این موارد نحوه جوش مورد استفاده برای لوله اسپیس فریم است. بایستی دقت شود جوش های بکار برده برای اسپیس فریم دارای عمق کافی باشد. 


 ضخامت مفتول مورد استفاده برای اسپیس فریم

یکی دیگر از مواردی که بایستی به آن توجه لازم داشت قطر و ضخامت مفتول مورد استفاده برای اسپیس فریم است. اسپیس فریم ها با قطرهای مختلف دارای کاربری و استحکام متفاوت هستند لذا بایستی توجه کرد از چه اسپیس فریمی برای چه کاربری استفاده کرد. 

 روش پوشش کاری اسپیس نمایشگاهی

یکی دیگر از مواردی که بر روی کیفیت اسپیس فریم تاثیر فراوان دارد نوع و روش پوشش کاری اسپیس نمایشگاهی است. می توان اسپیس فریم را آبکاری کرد و یا از رنگ برای پوشش کاری آن استفاده کرد. هر دو روش باعث بهبود مقاومت نسبت به رطوبت و همچنین زیبایی بیشتر اسپیس نمایشگاهی می شود.

بیشتر بخوانید: ابعاد اسپیس فریم چگونه تعیین میشود؟

اسپیس سازان کوثر آمادگی لازم جهت اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن را دارد.
مجموعه اسپیس سازان کوثر امکان اجاره اسپیس فریم و فروش اسپیس فریم با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن دارد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با این مجموعه تماس بگیرید. 

برچسب ها :

ارسال نظرات

 
   

مقالات مرتبط

'اسپیس فریم با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟'


اسپیس فریم همانند سایر وسایل امروزی کیفیت متفاوت دارد و انواع آن در بازار موجود است، در بررسی کیفیت اسپیس فریم به نکاتی مثل مقدار جوش به کار رفته در اسپیس باید توجه کرد.

'اسپیس فریم نمایشگاهی چیست ؟'


اسپیس فریم نمایشگاهی دسته ای از سازه های لوله ای نمایشگاهی است که به دلیل زیبا بودن و سبک بودن برای ایجاد فضای نمایشگاهی و برپایی نمایشگاه بکار می رود .

'بررسی ویژگی های کلیدی اسپیس فریم با کیفیت'


با توجه به ارایه اسپیس فریم توسط شرکتها، کیفیت اسپیس فریم موجود در بازار متفاوت است. جهت انتخاب درست بایستی توجه کردکه اسپیس نمایشگاهی تقلبی سبکتر از نوع ایده ال و مطلوب است.اسپیس فریم بی کیفیت در اثر اعمال فشار کم دچار تغییر شکل میشود.

'قوائد و اصول موجود در نصب اسپیس فریم '


اسپیس فریم سازه ای مناسب را برای استفاده های گوناگون ایجاد میکند. امنیت بالای این سازه مدیون کیفیت بالای اسپیس فریم بوده و نیازمند نصب

021-91014000