بهترین خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی


 معیار انتخاب بهترین خدمات اجاره اسپیس نمایشگاهی

به احتمال زیاد در شرف شرکت در یک نمایشگاه یا همایش هستید و با سرچ عبارت اجاره اسپیس نمایشگاهی به سایت اسپیس سازان کوثر هدایت گشته‌اید. اگر چنین است یا این‌که صرفا قصد دارید با مطالعه نوشته‌ای کوتاه همه چیز درباره اسپیس نمایشگاهی، خرید و اجاره این محصول را بدانید؛ نا امیدتان نمی‌کنیم.

برای اجاره اسپیس نمایشگاهی می توانید با شماره (91014000-021) تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

در سطرهای کوتاه آینده، تمامی نکات فنی درباره اجاره اسپیس نمایشگاهی به صورت فهرست‌وار گرداوری شده‌اند. با ما همراه باشید.
اسپیس فریم یک کالای خدماتی است شبیه به داربست. به بیان دقیق، اگر داربست را کمی شکیل، سبک، کاربردی، مستحکم، بدون لرزش و ساده کنیم، به اسپیس فریم می‌رسیم. در نتیجه، برای انتخاب بهترین خدمات فروش یا اجاره، چاره‌ای نیست جز اینکه به جنبه‌های فنی، جنس اسپیس، بست‌های آن و اموری از این دست توجه ویژه داشته باشیم.

 

اجاره اسپیس فریم


 شناخت جنبه‌های فنی اسپیس نمایشاهی

در این قسمت، ذیل چند بند، ساختار اسپیس نمایشگاهی و نکاتی که پیش از اجاره باید مد نظر قرارداده شوند لیست شده است.

 • اسپیس فریم یا اسپیس نمایشگاهی یک سازه خرپایی است. در نتیجه پیش از خرید یا اجاره باید به ساختار هندسی، کیفیت جوش و متریال قطعات توجه کرد (بسته به نیاز انتخاب کنید).
 • قطعات اسپیس فریم می‌توانند به عنوان دیوار، کف، سقف و نما استفاده شوند. در نتیجه، پیش از اجاره، طرح خود را در ذهن آورید و بر مبنای آن کار را به شکل ساده یا منحنی سفارش دهید.
 • از آنجا که اسپیس فریم از نظر استحکام، سبکی، سختی، جلوه‌گری و سایر ویژگی‌ها اول است؛ قیمت آن را با داربست مقایسه نکنید (مخصوصا به هنگام خرید).
 • اسپیس فریم‌ها بسته به ساختار تک، دو و سه لایه طراحی و ساخته می‌شوند. پیش از سفارش نیاز خود را شناخته و قیمت اسپیس نمایشگاهی مد نظر خود را دریافت کنید (نمونه های تک، دو و سه لایه با هم اختلاف قیمت دارند.
 • توجه داشته باشید اگر مورد استفاده از اسپیس فریم دائمی است (مثلا می‌خواهید خانه باغ بسازید)، می‌توانید به جای بست یا پیچ، از جوش استفاده کنید؛
 • برای نصب و برپایی اسپیس فریم متدهای مختلفی وجود دارد. اطمینان داشته باشید مجموعه طرف حساب شما پیش از این اسپیس نمایشگاهی برپا کرده است.

 • مطالعه بیشتر : یک پیشنهاد ویژه برای اجاره اسپیس فریم 

اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی


چگونه بهترین خدمات اسپیس نمایشگاهی را دریافت کنیم؟

توجه به نکات بالا تا حدود زیادی می‌تواند گره گشای کار باشد. اما اگر مضاف بر آن‌ها نیاز به مشاوره دارید؛ توصیه‌های زیر را به کار بگیرید.

 • حتما از مجموعه‌ای اسپیس سازان کوثر اجاره اسپیس را انجام دهید، که خود تولید کننده قطعه است.
 • پیش از ثبت سفارش حتما نمونه کارهای پیمانکار را مشاهده کنید.
 • با قرارداد، مشخص و دقیق، معین کنید که آیا حمل، نصب، پشتیبانی و جمع آوری اسپیس نیز توسط پیمانکار انجام می‌شود یا خیر.
 • طرح ذهنی خود را روی کاغذ آورید، نیازهایی که دارید را با طرف مقابل در میان قرارداده و به درک مشترک برسید.
 • در آخر اینکه، انتخاب‌های خود را محدود نکنید. از فروشگاهی اجاره کنید که اسپیس ساده، منحنی، با چادر و غیره را ارائه می‌دهد.

اسپیس سازان کوثر و بهترین اسپیس‌های نمایشگاهی تهران

مجموعه اسپیس سازان کوثر یکی از محدود شرکت‌های تولیدی تهران است که خود نسبت به طراحی قطعات اسپیس اقدام می‌کند و آن‌ها را در کارگاه می‌سازد. از این رو، علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت به هنگام فروش و اجاره اسپیس، قابلیت ساخت اسپیس سفارش مبتنی بر نقشه از پیش طراحی شده را داراست. اگر نسبت به نکات فنی یا قیمتی خدمات سوالی دارید؛ کارشناسان ما در اکثر ساعات روز آماده پاسخگویی هستند. درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید.  با کارشناسان ما در ارتباط باشید

برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و اجاره محصول تماس بگیرید

ارسال نظرات

 
   
سلام، چطور میتونم کمک کنم؟